Bestsellery
KAC ZERO - Shot miętowy PROMOCJA 25ml

KAC ZERO - Shot miętowy PROMOCJA 25ml

Zniżka 0,99 zł
5,48 zł 6,47 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 6,99 zł
1

KAC ZERO - Shot probiotyczny miętowy 25ml

Nowość!!

Naturalna ochrona przed kacem.

 

Ilość

Kac Zero to mikroorganiczna porcja uderzeniowa (shot) powstała w procesie fermentacji kompozycji kilku szczepów z gatunków probiotycznych mikroorganizmów. Jest to naturalna kompozycja do stosowania doraźnego w celu ograniczenia negatywnych efektów spożycia alkoholu i ochrony przed kacem. Zalecana dzienna porcja do spożycia: 3 shoty.

Przygotowany na bazie 11 żywych i aktywnych gatunków pożytecznych mikroorganizmów oraz ich metabolitów. Wybrane do kompozycji pożyteczne mikroorganizmy  nie są modyfikowane genetycznie i występują powszechnie w naturze.

Dobroczynny składnik:

MIĘTA – uczestniczy w regulacji pracy wątroby, bogate źródło antyoksydantów, garbników, posiada właściwości przeciwzapalne, łagodzi nudności, odświeża oddech.

Wskazania:
  •  Do stosowania doraźnego w celu ograniczenia negatywnych efektów spożycia alkoholu i ochrony przed kacem.
Zalecana dzienna porcja do spożycia:

3 shoty. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki porcji do spożycia.

Składniki:

Niechlorowana woda, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, kompleks probiotycznych mikroorganizmów (w tym: Lactobacillus acidophilus SCD208, Lactobacillus plantarum SCD014, Lactobacillus casei SCD469, Lactobacillus bulgaricus SCD210, Lactobacillus fermentum SCDPPW, Lactococcus lactis subsp. lactis biovar diacetylactis SCD919, Bifidobacterium SCD521, Bifidobacterium longum SCD697, Bifidobacterium animalis SCD918, Streptococcus thermophilus SCD258, Saccharomyces cerevisiae SCD058, napar z liści ekologicznej mięty, suszony liść ekologicznej mięty, sól kamienna z Kłodawy. 

Przechowywanie

W zaciemnionym miejscu , w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, nie przechowywać po otwarciu. Najlepiej spożyć przed: data i nr partii podanej na opakowaniu

Ważne: suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu, w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Nie zawiera glutenu.

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Blog