Zapraszamy do współpracy


Wykorzystanie ProBioemów to alternatywne rozwiązanie dla chemii stosowanej dotychczas w rolnictwie i w domu. To pożyteczne mikroorganizmy „ProBio Emy”, które cechuje łatwość w stosowaniu i całkowite bezpieczeństwo wobec wszystkich stworzeń. To przede wszystkim zdrowa, bezpieczna żywność o wyższej wartości odżywczej, wyższe plony, większa odporność na choroby, grzyby, patogeny, suszę i przymrozki czyli korzystanie pełną garścią z natury bez jej degradacji. ProBio Emy przywracają zdrowie gleby, roślin, zwierząt i ludzi. Pozwalają ograniczać, a nawet wyeliminować m.in. użycie chemicznych środków ochrony roślin jednocześnie poprawiając walory smakowe i zdrowotne warzyw, owoców i mięsa.
Organizujemy spotkania oraz szkolenia na temat ProBio Emów w uprawie, hodowli i życiu człowieka, opartych na wieloletnim doświadczeniu rolników, oraz ludzi dążących zdrowego stylu życia które są naszymi wiernymi klientami.
Chętnie nawiążemy współpracę z zielarniami, sklepami ogrodniczymi, oczyszczalniami ścieków, gospodarstwami ekologicznymi, weterynarzami i ludźmi, którym bliski jest temat zdrowego stylu życia.
Wszystkich zainteresowanych zakupami hurtowymi zapraszamy do współpracy.
Dla osób zainteresowanych oferujemy niższe ceny i kompleksową obsługę.
Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt, przedstawimy szczegóły współpracy.


tel.: 535 770 880
e-mail: biuro@probioem.pl