Filtruj według

Kategorie
Najnowsze Posty
Zobacz wszystkie

Bokashi - sklep, cena

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji
Bokashi ProBiotics™ 2 kg
36,11 zł
Free Shipping

Bokashi - najlepszy naturalny nawóz dla gleby! Wykorzystywany do: kompostowania odpadów kuchennych, resztek roślinnych z ogrodu. Aktywator procesów fermentacji, regeneracji i rewitalizacji środowiska. To równie wysokiej jakości nawóz jak dojrzały kompost, ale znacznie mniej wymaga wysiłku.

Bokashi ProBiotics™ 5kg - starter kompostowy EM
83,33 zł
Free Shipping

Bokashi starter kompostowy EM - najlepszy naturalny nawóz dla gleby! Wykorzystywany do: kompostowania odpadów kuchennych, resztek roślinnych z ogrodu. Aktywator procesów fermentacji, regeneracji i rewitalizacji środowiska. To równie wysokiej jakości nawóz jak dojrzały kompost, ale znacznie mniej wymaga wysiłku.

Dostawa po 23 lipca 2021 r

Bokashi składa się z melasy, otrąb pszennych i odpowiednich mikroorganizmów, które będą przeprowadzać fermentację. Bokashi przeznaczony jest do kompostowania, które trwa tylko kilka tygodni (tradycyjny sposób przygotowania kompostu wynosi kilka miesięcy). Stosowany jako wysokiej jakości nawóz organiczny do użyźniania gleby. Specjalnie przygotowane kule bokashi przywraca równowagę biologiczną w sztucznych zbiornikach wodnych, eliminuje odory i zmniejsza zamulenie wody w stawach.

Otręby Bokashi

Dostępne w naszym asortymencie Bokashi ProBiotics™ powstaje z otrąb pszennych oraz ryżowych fermentowanych przy wykorzystaniu m.in. melasy z trzciny cukrowej oraz soli kamiennej. Jako że w składzie produktu znajdują się jedynie substancje pochodzenia naturalnego, kompost jest całkowicie bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i zwierząt oraz środowiska. Kompostownik wraz z aktywatorem Bokashi cieszy się rosnącą popularnością, co ma oczywiście swoje uwarunkowania praktyczne i ekonomiczne. Jego cena jest bardzo przystępna, a uzyskane za jego pomocą rezultaty – w pełni zadowalające. Otręby Bokashi zawierają efektywne mikroorganizmy. Dlatego też bez żadnych obaw mogą być stosowane jako dodatek do pasz oraz probiotyk, który odpowiada przede wszystkim za dostarczenie organizmowi mikroflory stymulującej cały system immunologiczny.

Kompost Bokashi

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na to, aby samodzielnie przetwarzać bioodpady domowe, jest wykorzystanie aktywatora kompostu Bokashi. Nawóz odpowiada przede wszystkim za rozpoczęcie procesu fermentacji – acz nie tylko. Całkowicie neutralizuje również nieprzyjemne zapachy i poprawia skład odpadów. Uzyskiwany za jego pomocą odcinek fermentacyjny można wykorzystać m.in. do podlewania kwiatów. Nasz sklep to miejsce, w którym mogą Państwo liczyć nie tylko na szeroki wybór, ale także atrakcyjne ceny. Zapewniamy, że Bokashi to jeden z najciekawszych produktów dostępnych w prezentowanym asortymencie, a świadczy o tym fakt, że ma on bardzo uniwersalne zastosowanie. Doskonale sprawdza się w chowie zwierząt domowych, gdzie służy do wyeliminowania przykrych zapachów z kuwet, terrariów oraz klatek. 

W naszej ofercie znajdą państwo kompostownik do kompostu Bokashi.

Kule Bokashi

Kule Bokashi, których głównym składnikiem jest probiotyk Bokashi przeznaczone są do stawów oraz innych zbiorników wodnych, które wymagają odmulenia oraz oczyszczenia. Glina zawarta w kulach Bokashi jest znakomita do przenoszenia mikroorganizmów, a co za tym idzie, może być wykorzystywana również w przypadku czyszczenia studni.