Witamy serdecznie w sklepie ProBioEm

Nasz sklep  nastawiony jest na oferowanie sprawdzonych i skutecznych produktów z pożytecznymi mikroorganizmami oraz ich doradztwem. My sami je używamy, sprawdzamy i z czystym sumieniem możemy je polecić Państwu. Wszystkie wyroby sprzedawane przez nasz sklep są pochodzenia naturalnego. W ofercie sklepu znajdą Państwo wyroby dla rolnictwa ekologicznego, zwierząt, ludzi oraz domu.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszych wyrobach i ich zastosowaniu :

tel: 535 770 880

mail: biuro@probioem.pl

Czas realizacji zamówienia:

Staramy się wysłać zamówienie najszybciej jak to możliwe czyli jeśli zamówienie było złożone do godz. 11.00 od poniedziałku do piątku to wychodzi tego samego dnia, a u Państwa jest na drugi dzień (w 90%) w 10% przypadków jest na 3 dzień od wysłania. Jeśli zamówienie było złożone w sobotę lub niedzielę – wychodzą od nas przesyłki w poniedziałek.

Po dokonaniu zakupu prosimy o potwierdzenie mailowe na adres biuro@probioem.pl. Na wpłatę na konto bankowe czekamy 7 dni roboczych od momentu zakupu. Po upływie tego czasu aukcję uważa się za nieważną.

Reklamacje i zwroty: Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Zamawiający może od umowy odstąpić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty wydania produktu. W takim przypadku zwracamy cenę produktu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia od Zamawiającego, pod warunkiem, że produkt jest oryginalnie zapakowany i nienaruszony. Koszty dostaw oraz przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi. W przypadku gdy dostarczony towar jest wadliwy wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zareklamowanego produktu. W przypadku uznania reklamacji pokrywamy koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego produktu. Zarówno reklamacje jak i zwroty będą rozpatrywane pod warunkiem załączenia do przesyłki dowodu zakupu (paragon, faktura proforma lub faktura VAT). Nie odbieramy przesyłek za pobraniem. Nie ponosimy odpowiedzialności za opisy produktów umieszczonych na etykietach.