Bestsellery
BioKlean Soft 1 litr koncentrat do sprzątania

BioKlean Soft 1 litr koncentrat do sprzątania

34,96 zł
13

BioKlean Soft  przeznaczony  jest do utrzymywania czystości w Twoim domu. Nie zawiera składników GMO, konserwantów i detergentów chemicznych. Jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin. Nie wywołuje reakcji alergicznych skóry. Idealny dla Alergików.

 

Ilość

BioKlean Soft   jest w pełni naturalnym preparatem. Zawiera pożyteczną mikroflorę i najwyższej jakości aromaty organiczne.  Rozpylany w powietrzu oraz stosowany w roztworach wodnych, pozwala lepiej oddychać, relaksować się i odzyskiwać witalność.

 

Działanie BioKlean Soft :

- usuwa zabrudzenia,

- odświeża i jonizuje powietrze tworząc zdrową aurę,

- ogranicza nieprzyjemne zapachy organiczne,

- spowalnia procesy utleniania wielu materiałów i tworzyw,

- redukuje alergeny i występowanie pleśni,

- dezynfekuje i higienizuje miejsca aplikacji,

- wypiera chorobotwórczą mikroflorę i hamuje bądź uniemożliwia jej rozwój,

- nadaje się do pielęgnacji roślin i zwierząt,

- higienizuje i klaruje wodę w małych basenach i oczkach wodnych.

Zastosowanie:

BioKlean Soft może być stosowany bezpośrednio, ale efektywniejsze jest jego użycie w formie rozcieńczonej z niechlorowaną wodą.

 Pomieszczenia: w zamkniętych pomieszczeniach, używamy koncentratu lub roztworu, np. 10% wykonując, zamgławianie opryskiwaczem ręcznym. Delikatną mgiełką wypełniamy i powlekamy wszelkie dostępne przestrzenie i powierzchnie: dywany, pościel, firanki i tapicerkę. Po oprysku powierzchnie drewniane, kamienne i plastikowe należy przetrzeć miękką szmatką.

Podłogi, posadzki: najpierw spryskać podłogę 10 % roztworem BioKlean Soft i po odczekaniu kilku minut wymyć 2% roztworem (np. 100 ml BioKlean Soft na 5 litrów ciepłej wody).

 Sanitariaty i kuchnie: spryskujemy roztworem 10% i po kilku minutach czyścimy. Mocniejsze zabrudzenie traktujemy koncentratem i pozostawiamy na noc, po czym czyścimy i spłukujemy.

Mycie naczyń: do zmywarki w miejsce kostki lub nabłyszcza cza wlewamy ok. 50 ml Bioklen Soft, do ręcznego mycia do mieszamy z płynem do naczyń w proporcji 1:1 (temperatura wody do 40oC)

Lodówki: do mycia roztworem 5% (1:50) - zapobiega przykrym zapachom w lodówce. Zalecany do stosowany wraz z ProBioceramką.

Warzywa, owoce - do eliminacji środków chemicznych - 1 łyżka prepaaratu w 1 litrze wody- mozymy warzywa i owoce miekkie od 30min do 1 godz. (lepiej smakują i przechowują się).

Szkło i lustra: zwilżamy powierzchnię 50% roztworem BioKlean Soft i następnie czyścimy szmatką.

Pleśń: w miejsce pleśni na ścianach i sufitach spryskujemy BioKlean Soft i po kilku minutach ścieramy. Następnie miejsce czyszczone ponownie spryskujemy. Czynność tę wykonujemy co kilka miesięcy, aż do całkowitej likwidacji.

Tkaniny - dodatek preparatu do płukania 1% (1:100) sprawia, iż tkanina jest przyjemniejsza w dotyku oraz redukuje pozostałości chemicznych detergentów.

Buty: zapobiega nieprzyjemnym zapachom, opryskać buty wewnątrz roztworem BioKlean  Soft w uwolnieniu 1:9.

Samochody: karoserię myjemy roztworem 5% (1:20) i spłukujemy. Następnie wykonujemy oprysk roztworem 1% (1:100) i pozostawiamy do wyschnięcia w cieniu. Preparat działa przeciwkorozyjnie oraz spowalnia starzenie się (utlenianie) innych materiałów np. tworzyw sztucznych, skóry i drewna.

Baseny i oczka wodne:  dawkę 1 litr koncentratu na 1 m3 aplikujemy kilka razy w ciągu sezonu.

Rośliny doniczkowe: przemywanie liści, opryski roślin roztworem: 5 ml (nakrętka) na 1 litr wody.

Przechowywanie:

Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

Pojemność opakowania: 1 litr

W sprzedaży dostępne również:  10l, 20l

 

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: