REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

 www.probioem.pl

 

1. Postanowienia ogólne:

 

1.1. Sklep internetowy działający pod adresem www.probioem.pl prowadzony jest przez

Firmę BIO z siedzibą w Dziurkowie 155, 27-320 Solec n. Wisłą

identyfikującą się numerami NIP 6611673323

1.2. Niniejszy regulamin określa zasady realizacji usług w sklepie internetowym „probioem.pl”.

 

2. Zasady dokonywania zakupów:

 

2.1. Domniemywa się, że Użytkownik sklepu zapoznał się z treścią regulaminu przed złożeniem zamówienia.

2.2. Zamówienie jest realizowane pod warunkiem prawidłowo wypełnionego formularza zamówienia oraz wybrania sposobu zapłaty i dostawy towaru.

2.3. Po złożeniu zamówienia Użytkownik otrzyma potwierdzenie złożenia zamówienia w formie elektronicznej lub telefonicznie.

2.4. W przypadku płatności za pobraniem probioem.pl zastrzega sobie w razie wątpliwości, prawo do weryfikacji zamówienia telefonicznie lub pocztą elektroniczną. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

2.5. W przypadku, gdy ze względu na brak zamówionego towaru skompletowanie całego zamówienia jest niemożliwe w ustalonym terminie, Zamawiający zostanie poinformowany o niekompletności zamówienia. Ponadto zostanie poinformowany o możliwości jego zrealizowania w terminie późniejszym lub w terminie normalnym, ale z niekompletną jego realizacją oraz o możliwości jego całkowitego anulowania. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o częściowej realizacji zamówienia pozostała część kwoty (w przypadku przedpłaty) zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto przez niego wskazane. W razie podjęcia decyzji przez Zamawiającego o rezygnacji z zamówienia cała kwota zostanie zwrócona Zamawiającemu na konto, z którego dotarły pieniądze lub inne konto przez niego wskazane.

2.6. Zamawiający sugeruje się opisem produktu, a nie jego zdjęciem.

2.7. Zamówiony towar jest wysyłany do Zamawiającego w terminie od 1- 2 dni roboczych.

2.8. Sklep nie ponosi odpowiedzialności finansowej za nieudane zakupy klientów. Prosimy więc o przemyślane zakupy.

 

3. Ceny produktów:

 3.1. Ceny podane na stronie internetowej wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie zawierają kosztów przesyłki, które pokrywa Zamawiający.

3.2. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania towarów z oferty oraz zmiany cen bez podania przyczyny i bez uprzedzenia. W przypadku zmiany cen podanych na stronie sklepu obowiązują ceny w momencie składania zamówienia.

3.3. O promocjach i wyprzedażach w sklepie internetowym decyduje zespół probioem.pl

3.4. Dokonując zakupów w sklepie internetowym nie ma możliwości bezpośredniego korzystania z rabatów wynikających z programu lojalnościowego EM-WICI.

 

4. Realizacja dostaw:

 4.1. Dostawa towaru następuje za pośrednictwem:

       - Poczty Polskiej – deklarowany termin doręczenia wynosi 2-3 dni robocze lub na życzenie klienta dowolny kurier.

4.2. Oferujemy wysyłkę na terenie Polski i na tersnie świata po uzgodnieiu ceny za przesyłkę międzynarodową.

4.3. Możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu dokładnego terminu w  firmie BIO w Dziurkowie 155, 27-320 Solec n. Wisłą.

4.4. Wszystkie zamówienia są realizowane w terminie od 1- 2 dni roboczych. Do czasu otrzymania przesyłki należy doliczyć czas dostawy.

4.5. Koszt opakowania i dostawy:

 

Koszty dostawy są zależne od formy płatności, sposobu odbioru zamówienia i jego wagi.

 

Cennik za przesyłki:

 

waga

Cena przy wpłacie na konto

Za pobraniem (dodatkowo)

do 30 kg

15  zł

3,00 zł

31kg – 60 kg

26 zł

3,00 zł

61 kg – 90 kg

38  zł

3,00 zł

91 kg – 120 kg

50,00 zł

3.00 zł

 

 

 

 

 

Ceny przesyłek międzynarodowych są ustalane indywidualnie.

 

5. Formy płatności:

 5.1. Na terenie RP za zakupy w naszym sklepie Zamawiający może zapłacić na trzy sposoby:

- przelew bankowy - Płatność przelewem bankowym należy zrealizować w przeciągu 5 dni od daty złożenia zamówienia. Niedokonanie płatności w tym terminie może doprowadzić do anulowania zamówienia. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na rachunku.

BIO

Dziurków 155

27-320 Solec n. Wisłą

Bank ING:  91 1050 1432 1000 0092 6307 0279

- płatność za pobraniem,

- gotówka przy odbiorze osobistym.

- Płatność elektroniczna w Przelewy24 (dla zamówień krajowych).

- Płatność elektroniczna w Przelewy24 (dla zamówień międzynarodowych).

 

6. Reklamacje i zwroty:

 Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Zamawiający może od umowy odstąpić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wydania produktu. W takim przypadku Sklep zwraca pieniądze Zamawiającemu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia w przypadku, gdy towar nie został jeszcze wysłany do Zamawiającego (oświadczenie może być telefoniczne, listowe lub poprzez e-mail) lub w przypadku, gdy towar został wysłany do Zamawiającego 14 dni od dnia dostarczenia towaru do Sprzedającego. Koszty dostawy przesyłki zwrotnej nie podlegają zwrotowi. W przypadku gdy dostarczony towar jest wadliwy wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zareklamowanego produktu. W przypadku uznania reklamacji sklep pokrywa koszty przesyłki zwrotnej reklamowanego produktu. Zarówno reklamacje jak i zwroty będą rozpatrywane pod warunkiem załączenia do przesyłki dowodu zakupu (paragon, faktura proforma lub faktura VAT). Sklep nie odbiera przesyłek za pobraniem. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opisy produktów umieszczonych na etykietach.

 

Wszystkie paczki wysylane ze Sklepu probioem są ubezpieczone, w przypadku widocznych uszkodzeń paczki prosimy odmówieć odbioru paczki i wówczas w obecności kuriera lub przedstawiciela Poczty spisać protokół szkody, będący podstawą reklamacji.

 

7. Polityka prywatności:

 

Dane osobowe umieszczone są w zabezpieczonej bazie danych sklepu, która jest chroniona przed dostępem osób trzecich. Przetwarzanie danych osobowych zawartych w bazie jest wykonywane tylko i wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia oraz dla celów marketingowych sklepu w celu podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Przechowywanie danych osobowych jest realizowane zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Nasi klienci mają prawo do wglądu oraz przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do wystąpienia o ich usunięcie.

Gromadzenie, pozyskiwanie, zakres i cel zbierania danych osobowych

1.    Administrator informuje Użytkowników, że powierza przetwarzanie danych osobowych następującym podmiotom:
- Edrone Sp. z o.o., ul. Lekarska 1, 31-203 Kraków, NIP: 676-248-20-64, KRS: 0000537197 – w celu korzystania z systemu mailingowego edrone.me, służącego do przesyłania newslettera,
- Edrone Sp. z o.o., ul. Lekarska 1, 31-203 Kraków, NIP: 676-248-20-64, KRS: 0000537197: – w celach marketingowych tylko i wyłącznie na potrzeby kampanii emali, sms, social media uruchomionej lub wskazanej przez Administratora za pomocą systemu edrone,

2.    Administrator informuje, że stosuje następujące technologie śledzące działania podejmowane przez użytkownika/Klienta w ramach strony internetowej Sklepu:

- kody śledzenia edrone – w celu analizy statystyk strony internetowej Sklepu, a także w celach marketingowych tylko i wyłącznie na potrzeby kampanii e-mali, sms, social media uruchomionej lub wskazanej przez Administratora za pomocą systemu edrone.

 9. Postanowienia końcowe:

 9.1. Każdy prezentowany produkt nie jest lekiem w myśl prawa polskiego, nie zawiera cech leczniczych i należy m.in. do grupy suplementów. Produkt nie może zastępować zdrowej diety, jest jedynie środkiem wspomagającym prawidłowe działanie organizmu. Opis produktu pełni funkcję informacyjną i nie zastąpi rozmowy z lekarzem. Przed użyciem należy skonsultować działanie suplementu z lekarzem bądź farmaceutą.

9.2. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego.