Bestsellery
Mydło mikroorganiczne ProBiotics w płynie 500 ml - mydło probiotyczne

Mydło mikroorganiczne ProBiotics w płynie 500 ml - mydło probiotyczne

32,11 zł
8

Mydło mikroorganiczne - posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne i antyutleniające. Idealne do pielęgnacji całego ciała.

Ilość

Mydło mikroorganiczne ProBiotics w płynie 500 ml - to mydło probiotyczne EM, które posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne i antyutleniające. Idealne do pielęgnacji całego ciała.

Mydło mikroorganiczne ProBiotics w płynie 500 ml z pożyteczną mikroflorą, ekstraktem z melasy z trzciny cukrowej i pudrem bioceramicznym zapewnia naturalne oczyszczenie skóry. Przygotowane na bazie wody uzdatnianej w filtrach bioceramicznych. Dzięki organicznym dodatkom posiada wyjątkowe właściwości regeneracyjne i antyoksydacyjne. Mydło EM przeznaczone jest do pielęgnacji całego ciała.

DZIAŁANIE:

Pożyteczna mikroflora (ProBioemy) pomaga utrzymywać równowagę fizjologiczną skóry, nadając jej neutralne pH. Ma działanie dezynfekujące. Jej właściwości biologiczne są pomocne przy likwidacji procesów gnilnych i chorobotwórczych. Przyspiesza i ułatwia gojenie się ran powierzchniowych skóry.

Melasa z trzciny cukrowej to zapomniany, lecz bardzo cenny środek kojący i odżywczy (w przeszłości służyła do dezynfekcji i przyspieszania trudno gojących się ran). Zawiera mikroelementy przywracające jędrność skórze.

Puder bioceramiczny (glinka) o własnościach antyutleniających stabilizuje i wzmacnia działanie pożytecznych mikroorganizmów. Delikatnie wygładza i złuszcza naskórek.

 

ZASTOSOWANIE:

Mydło mikrobiologiczne EM ProBiotics zgodnie z opiniami użytkowników może być stosowane:

- w walce z łupieżem,

- przy problemach skórnych,

- do higieny intymnej,

- przy kondycjonowaniu osłabionych, bądź zniszczonych włosów.

- higieny małych dzieci.

 

Mydło mikroorganiczne testowane mikrobiologicznie i dermatologicznie. Szczególnie polecane dla osób o wrażliwej skórze.

 

Idea organicznych kosmetyków sięga czasów pierwszych mydeł wykonanych z drzewnego popiołu i tłuszczu zwierzęcego. Naturalnie "zanieczyszczone" stymulowały odporność oraz były łagodne dla skóry używających i... dla przyrody. Inspiracją powrotu do tradycji takiego wzbogacenia kosmetyków stała się ProBiotechnologia SCD, oferująca ekologii proste metody pracy nad przywracaniem równowagi biologicznej w środowisku.

Obecność ProBio Emów™ w kosmetykach i środkach higieny takich jak mydła mikroorganiczne, czy produktach do utrzymywania czystości jak łagodzi skutki ujemnego oddziaływania chemii nie tylko na nasze ciała, ale także przyspiesza rozkład substancji chemicznych w ściekach.

Składniki:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, PEG-75, Cocamide DEA, Glycol Cetearate, Sodium Chloride, SDC Essential Probiotics, Molasses, ProBio Powder,  Citric Acid.

Pojemność opakowania: 500 ml

Specyficzne kody