Kategorie
Najnowsze Posty
Zobacz wszystkie

Psy

Aktywne filtry

Probiotyk dla psów Canis
40,24 zł
Free Shipping

Probiotyk poprawia zdrowie, kondycję i odporność psa. Przywraca i utrwala korzystną florę bakteryjną, co skutkuje polepszeniem wchłaniania tłuszczy, wapnia, fosforanów i soli żelaza, a także aktywizacją metabolizmu aminokwasów i wydaleniem toksycznych związków.

ProBio Animalia CANIS - spray na ukąszenia 500ml
40,24 zł
Free Shipping

MIKROORGANICZNY SPRAY NA UKĄSZENIA dla psów - do codzienniego oprysku sierści psów. Preparat można również wcierać w sierść i skórę zwierzęcia. Zawiera żywe, probiotyczne mikroorganizmy, ekstrakty ziołowe oraz naturalne olejki eteryczne.

Mikroorganiczna odżywka dla psów Canis PROMOCJA
40,24 zł
Free Shipping

Bogata w zioła i naturalne olejki odżywka mikroorganiczna ma właściwości regeneracyjne i nawilżające, jej regularne stosowanie wzmacnia cebulki i odbudowuje strukturę włosa. Działa także bakterio - i grzybobójczo, stanowiąc naturalną ochronę sierści i skóry. Zapobiega kołtunieniu i ułatwia rozczesywaniu


Odzywka chwilowo niedostępna 

Mikroorganiczny szampon dla psów Canis -PROMOCJA
41,46 zł
Free Shipping

Delikatna baza myjąca szamponu jest uzupełniona o wiele cennych, odżywczych i kojących olejków: z drzewa herbacianego, awokado, orzechów makadamii oraz oliwki. Dodatek fermentowanych ziół i kwasów organicznych zapewnia niskie pH - około 5,5 - doskonałe dla skóry psa. Dzięki temu szampon ma działanie nawilżające i zapobiega występowaniu łupie

Mikroorganiczny higienizator dla psów Canis (z aplikatorem)
32,93 zł
Free Shipping

Higienizator to naturalna mieszanka w sprayu do stosowania zewnętrznego. Służy do utrzymania higieny samych psów, ale także do odświeżenia ich kojców i posłań. Pozwala na utrzymanie czystości bez chemii, eliminując drobnoustroje wywołujące biegunki i choroby skóry. To także produkt pierwszej potrzeby w usuwaniu przykrych zapachów

Mikroorganiczny spray Canis do jamy ustnej dla psów
17,89 zł
Free Shipping

Intensywnie pachnący ziołami spray służy do zachowania higieny jamy ustnej psa - chroni dziąsła i zęby, a także likwiduje przykry zapach z pyska zwierzęcia. To odpowiednik pasty do zębów i odświeżacza do ust w jednym. Dodatkowo przeciwdziała stanom zapalnym gardła, likwidując kaszel i podrażnienia.

Zwierzęta domowe nierzadko cierpią na zaburzenia trawienia, które prowadzą do złego samopoczucia u pupili i rozwoju różnych problemów zdrowotnych. Rozwiązaniem problemu może być zastosowanie naturalnych probiotyków dla psa, które dostępne są w ofercie naszego sklepu. To przebadane produkty najwyższej jakości stanowiące doskonałe źródło cennych składników potrzebnych w diecie np. przy wspomnianych problemach z procesami trawiennymi. Zapraszamy do zakupu probiotyków dla zwierząt!

Probiotyk dla psa w sklepie probioem.pl

Zwierzęta domowe bardzo często karmione są przez swoich właścicieli suchą karmą. Pożywienie tego typu jest wysoko przetworzone, co przy niedoborze warzyw w diecie przekłada się na problemy z trawieniem spowodowane zbyt małą ilością błonnika. W takiej sytuacji rozwiązaniem są naturalne priobiotyki dla psa. W przypadku tych zwierząt powinien to być codzienny dodatek do podawanych pokarmów. Wynika to z charakterystyki układu trawiennego – pH kwasu żołądkowego jest bardzo niskie, podobnie jak przyswajalność pożywienia przy problemach gastrycznych.

Podany probiotyk dla psa składa się z bakterii, które w trakcie trawienia osiągają bardzo wysoką aktywność enzymatyczną w jelicie. Dzięki temu możliwe jest stworzenie niezbędnych warunków do rozwoju kluczowych mikroorganizmów w układzie trawiennym. Zaczyna on pracować lepiej i wydajniej, co jest również istotne przy wszelkiego rodzaju zatruciach, które stosunkowo często są diagnozowane właśnie u psów. Oferowany w naszym sklepie probiotyk dla psa to produkt wysokiej jakości, który dodatkowo wzmacnia cały organizm zwierzęcia.

Jego regularne podawanie w karmie przekłada się na poprawę stanu skóry u pupila. Jest on w mniejszym stopniu narażony na alergie, które mogą wywoływać bolące zmiany czy świąd. Probiotyk dla psa jest bezpieczny zarówno dla osobników dorosłych, jak i szczeniąt. W zwiększonej dawce podaje się go np. sukom karmiącym. Warto w tym zakresie skonsultować się z naszym licencjonowanym doradca (535770880) w celu ustalenia optymalnego planu żywienia dla zwierzęcia. W razie wątpliwości zachęcamy również do kontaktu z naszym sklepem!