Kategorie
Najnowsze Posty
Zobacz wszystkie

Koty

Aktywne filtry

Catus Mikroorganiczny NEUTRALIZATOR ZAPACHÓW (dla kotów)
32,93 zł
Free Shipping

Do higienizacji otoczenia oraz neutralizacji zapachów. Zawiera żywe, probiotyczne szczepy mikroorganizmów oraz organiczne olejki: tymiankowy i lawendowy. Preparat wykorzystuje aktywne działanie przyjaznej mikroflory, która niweluje zapachy pochodzenia zwierzęcego.

Catus Probiotyk dla kotów 75ml
24,39 zł
Free Shipping

PROBIOTYK DLA KOTÓW

- wzmacnia organizm,
- reguluje procesy trawienne,
- zwiększa przyswajalność karmy,
- łagodzi przebieg ewentualnych zatruć pokarmowych,
- przyspiesza odkłaczanie.
Catus Probiotyk dla kotów 500ml
44,31 zł
Free Shipping

PROBIOTYK DLA KOTÓW powstaje na drodze naturalnej fermentacji materiałów paszowych oraz ziół przy udziale szczepów probiotycznych należących do gatunków (wg EFSA/QPS): Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus fermentum, Bifidobacterium animalis, Lactococcus lactis subsp. lactis biovar diacetylactis.

 

Stosowanie leków osłonowych jest bardzo ważnym elementem w diecie m.in. kotów, które przyjmują różnego rodzaju środki farmakologiczne poprawiające ich stan zdrowia. Preparaty dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości probiotyki dla kotów, które można z powodzeniem stosować codziennie, a w szczególnych przypadkach rekomendowane jest nawet zwiększenie dawki. Zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją oferowanych w naszym sklepie probiotyków dla zwierząt!

Probiotyk dla kotów w sklepie probioem.pl

Zwierzęta domowe takie jak koty stosunkowo często odczuwają skutki nieprawidłowej pracy układu trawiennego. Takie dolegliwości są bardzo nieprzyjemne i powodują problemy z przyswajaniem pokarmu, co przekłada się na stan zdrowia pupila. W przypadku występowania tego typu zaburzeń dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie proponowanego w naszym sklepie probiotyku dla kotów. Jest to bezpieczny produkt rekomendowany do użycia m.in. przy zatruciach pokarmowych. Jego działanie polega przede wszystkim na uregulowaniu procesów trawiennych, dzięki czemu zwierzę dość szybko odzyskuje równowagę w tym zakresie i zaczyna przyjmować podawaną karmę.

Dodatkowo probiotyki dla kotów wzmacniają ich organizm, co jest niezwykle istotne przy spadku odporności i narażeniu na wiele chorób. Bardzo często w celu zapobiegania różnym dolegliwościom właściciele zwierząt domowych decydują się na szczepienia. Po ich wykonaniu dobrze jest wdrożyć do diety właśnie wspomniane leki osłonowe, które przyspieszą powrót do pełni sił. Probiotyk dla kotów to środek doskonale sprawdzający się również przy antybiotykoterapiach. Wykorzystywanie silnych farmaceutyków w leczeniu poważnie narusza stan narządów wewnętrznych zwierzęcia. Dzięki naszym produktom są one bezpieczniejsze i mniej narażone na zmiany chorobowe.

To także doskonały dodatek do diety zalecanej przez weterynarza po zabiegu chirurgicznym. W takiej sytuacji probiotyki dla kotów przyspieszają ich regenerację. Skrócona rekonwalescencja sprawia, że zwierzę szybciej wraca do pełnej formy fizycznej, a jego organizm jest dodatkowo wzmocniony i chroni pupila np. przed groźnymi infekcjami.