Bestsellery
ProBio Original® Probiotics Kultury mateczne do namnażania 5 l

ProBio Original® Probiotics Kultury mateczne do namnażania 5 l

32

Kultury mateczne do namnażania

Ilość

SCD ProBio Original® Probiotics to unikatowa kompozycja matecznych kultur pożytecznych mikroorganizmów wytworzona zgodne z Probiotyczną Technologią SCD, która została opracowana przez Amerykanina Matthew Wooda, obecnego właściciela SCD Probiotics LLC.

Opatentowana esencja probiotycznych mikroorganizmów stanowi podstawę działania całej gamy produktów z serii ProBio Emów. Dzięki wyizolowaniu w czystej postaci w formie jako kompleksu kultur matecznych SCD ProBio Original® Probiotics możemy samodzielnie, w domowym zaciszu wykorzystywać efektywne mikroorganizmy na wiele sposobów i w najwyższym możliwym stężeniu.

W skład tego kompleksu wchodzą przede wszystkim fakultatywnie beztlenowe mikroorganizmy, które przyśpieszając procesy metaboliczne jednocześnie emitują czysty tlen. Są to wyłącznie szczepy bakterii występujące w środowisku naturalnym, niemodyfikowane w żaden sposób podczas procesu produkcyjnego. Do najważniejszych spośród nich zaliczymy przede wszystkim bakterie kwasu mlekowego, bakterie fotosyntetyczne, promieniowce, drożdże oraz grzyby fermentujące. Zostały one wyselekcjonowane w staranny sposób i każdy spośród nich pełni konkretną, wyspecjalizowaną funkcję w całościowym mechanizmie oddziaływania preparatu SCD ProBio Original® Probiotics na mikroflorę bakteryjną. Receptura produktu dopełniona została poprzez zdrową, niechlorowaną wodę, ekologiczną melasę otrzymaną z trzciny cukrowej, puder mineralny, morską sól jak naturalny konserwant oraz ekstrakt z ryżowych otrębów jako pożywkę dla znajdujących się w preparacie dobroczynnych bakterii.

SCD ProBio Original® Probiotics może być z powodzeniem wykorzystywany w domowych warunkach do namnażania szczepów pożytecznych bakterii, które mogą być następnie spożytkowane na wiele sposobów. Przede wszystkim namnożony pożyteczne mikroorganizmy możemy stosować w ogrodnictwie i rolnictwie.

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: