Bestsellery
Shot probiotyczny cytrynowy 25ml

Shot probiotyczny cytrynowy 25ml

6,94 zł
1

Mikroorganiczna, probiotyczna porcja uderzeniowa. Zalecana do  spożycia w celu utrzymania równowagi mikroflory przewodu pokarmowego. Wygodny w podróży, przygotowany bezpośrednio do spożycia.

Ilość

Shot wyprodukowany z Esencji Probiotycznej Primabiotic. Wspomaga utrzymanie równowagi mikroflory układu pokarmowego. Przygotowany na bazie 11 żywych i aktywnych gatunków pożytecznych mikroorganizmów
oraz ich metabolitów. Wybrane do kompozycji pożyteczne mikroorganizmy występują powszechnie w naturze i nie są modyfikowane genetycznie.

Dobroczynny składnik:

CYTRYNA – ogranicza objawy niestrawności, wspomaga pracę wątroby poprzez stymulację produkcji żółci.

Zalecana dzienna porcja do spożycia

Profilaktycznie w celu utrzymania równowagi flory bakteryjnej przewodu pokarmowego – 1 shot dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Przechowywanie

W zaciemnionym miejscu , w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, nie przechowywać po otwarciu. Najlepiej spożyć przed: data i nr partii podanej na opakowaniu

Ważne: suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Blog