Bestsellery
ACT Natural mata wycieraczka premium 75x150cm

ACT Natural mata wycieraczka premium 75x150cm

OPIS PRODUKTU

Mata bawełniana z mikrowłóknem, zatrzymuje ponad 90% brudu wnoszonego normalnie do domu. Wychwytuje brud i wilgoć przynoszone z dworu na obuwiu, bosych stopach dzieci, łapach zwierząt. Skuteczność maty wynika z właściwości samego surowca, z którego jest wykonana, czyli bawełny i mikrowłókna. Jest to najlepsze pod względem wchłaniania włókno, jakie występuje w przyrodzie.

Ilość

Mata wewnętrzna  PREMIUM 50x150 cm

kolor:  szara

Mata bawełniana z mikrowłóknem, zatrzymuje ponad 90% brudu wnoszonego normalnie do domu. Wychwytuje brud i wilgoć przynoszone z dworu na obuwiu, bosych stopach dzieci, łapach zwierząt. Skuteczność maty wynika z właściwości samego surowca, z którego jest wykonana, czyli bawełny i mikrowłókna. Jest to najlepsze pod względem wchłaniania włókno, jakie występuje w przyrodzie. Wilgoć i brud zatrzymywane są między włóknami maty i nie wydostają się na zewnątrz.

Maty dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach i różnych rodzajach podłoża (lateks lub guma).

Maty Premium to maty na podłożu lateksowym

Maty wejściowe MATREX®

- czysto

zatrzymują 90% brudu

- oszczędnie

dzięki doskonałej jakości wykonania będziesz ich używać przez wiele lat

- bezpiecznie

spody mat wykonane z materiałów świetnie trzymających się każdego podłoża

Maty bawełniane MATREX® Premium z mikrowłóknem zatrzymują ponad 90% brudu wnoszonego normalnie do domu, a  więc gwarantują zachowanie w nim porządku – i to bez zbytnich nakładów pracy ze strony domowników. Maty MATREX® Premium wychwytują brud i wilgoć przynoszone z dworu na obuwiu, bosych stopach dzieci lub łapach zwierząt, pozostawiając podłogę czystą. Nie jesteśmy w  stanie powstrzymać dzieci czy zwierząt domowych przed korzystaniem z  zabaw na podwórku czy w  lesie, ale możemy zatrzymać błoto i kurz, które stamtąd – zwłaszcza w niepogodę – przynoszą do domu. Wystarczy przy wejściu postawić skuteczną barierę – matę wejściową MATREX®.

Niezwykła skuteczność maty MATREX® Premium wynika z właściwości samego surowca, z którego jest wykonana, czyli bawełny i mikrowłókna. Jest to najlepsze pod względem zdolności wchłaniania wody włókno, jakie występuje w  przyrodzie. Wilgoć i brud zatrzymywane są między włóknami maty i nie wydostają się na zewnątrz. Dzięki macie zapobiegasz wnoszeniu brudu do środka, a więc masz potem dużo mniej sprzątania w domu! A samą zabrudzoną matę wystarczy wyprać w pralce bez płynu do płukania i wysuszyć na sznurku lub w suszarce bębnowej. Maty MATREX® Premium z podłożem wykonanym z lateksu dobrze przylegają do każdej podłogi, zapobiegając poślizgnięciom.

Maty wewnętrzne MATREX® doskonale chłoną wilgoć i brud, są ciepłe i miłe w dotyku dla bosych stóp, dzięki obecności mikrowłókna cechują się większą absorpcją i żywotnością. Są grube, mięsiste i solidnie wykonane. Nie kupuj podróbek - zainwestuj w jakość na wiele lat!

W naszej ofercie znajdziesz całą gamę mat wejściowych MATREX®

Maty sa na kilka lat  - sama ma takie przez  kilka lat

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: