ImmunoFristAid

Aktywne filtry

Colostrum MAX - 40% Immunoglobulin G kapsułki 60 szt
104,63 zł
Free Shipping

COLOSTRUM MAX w kapsułkch dojelitowych DRcaps™ to aż 410 mg czystego colostrum bovinum, czyli siary bydlęcej, zwanej młodziwem. Kapsułka gwarantuje  wysoką skuteczność działania substancji czynnej, ponieważ umożliwia dotarcie całej dawki do jelita cienkiego, gdzie następuje jej wchłanianie. 

Colostrum JUNIOR drażetki rozpuszczalne w ustach 80 szt
57,41 zł
Free Shipping

COLOSTRUM 40% JUNIOR  preparat opracowany z myślą o najmłodszych. Drażetka rozpuszcza się w jamie ustnej, immunoglobuliny dostają się bezpośrednio do układu limfatycznego dziecka i wzmacniają odporność oraz pomagają uchronić przed infekcjami.

S-acetylo-L-Glutation, SAG
  • Nowy
S-acetylo-L-Glutation, SAG
157,41 zł
Free Shipping

S-acetylo-L-Glutation, SAGTM

S-acetylo-L-Glutation to najbardziej zaawansowana forma dostępnego biologicznie glutationu. Jego efektywność jest taka sama jak w przypadku dożylnego podania glutationu. Dodanie acetylowej grupy funkcyjnej do cząsteczki glutationu pozwoliło pokonać typowe problemy związane z wchłanianiem w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu glutation trafia prosto do komórek.
1 kapsułka zawiera 120 mg S-Acetylo-L-Glutationu uzupełnionego w celu zmaksymalizowania jego działania o jeszcze 3 działające synergicznie składniki: resweratrol, acerol i kwercetyn.