Okrzemki i kolagen 200 gr Powiększ do pełnego rozmiaru

Okrzemki i kolagen 200 gr

Suplement przeznaczony jest dla osób aktywnych oraz wszystkich pragnących wspomóc własny układ ruchu. Krzem organiczny i kolagen wpływają pozytywnie na kości i stawy. Kolagen jest składnikiem chrząstek stawowych. Natomiast zarówno witamina C, jak i krzem biorą udział w procesie tworzenia kolagenu.

Więcej szczegółów

5

79,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Suplement diety Okrzemki i kolagen to doskonałe uzupełnienie diety osoby dorosłej. To innowacyjne połączenie naturalnej ziemi okrzemkowej, pozyskiwanej ze złóż w Stanach Zjednoczonych, z kolagenem. Złoża te należą do 4 najczystszych zlokalizowanych w USA, zatwierdzonych przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków jako te o jakości spożywczej.

Naturalne ziemia okrzemkowa najwyższej jakości, w duecie z kolagenem, to świetnie uzupełniający się zestaw. Całości dopełnia szczypta inuliny, która podkreśla smak owoców i wnosi nutę naturalnej słodyczy.

Okrzemki z kolagenem są w 100% naturalne jak wszystkie produkty Perma-Guard Europe.

Opakowanie okrzemek z kolagenem mieści 200 g amorficznej ziemi okrzemkowej z wartościowymi dodatkami. Oprócz krzemu organicznego nasz suplement zawiera wysokiej jakości kolagen morski hydrolizowany oraz pakiet nieprzypadkowo dobranych owoców liofilizowanych. Całość uzupełnia dodatek inuliny (naturalny słodzik).

Amorficzna ziemia okrzemkowa (140 g) Perma-Guard Europe to najwyższej jakości naturalny krzem organiczny pochodzący ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są o to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody. Złoża, z których wydobywana jest nasza ziemia okrzemkowa należą do 4 najczystszych złóż zlokalizowanych w USA, zatwierdzonych przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków jako te o jakości spożywczej.

W skład okrzemek i kolagenu wchodzi kolagen rybi hydrolizowany (30 g). Kolagen to białko, które występuje we wszystkich żywych organizmach oraz wirusach. W organizmie człowieka to podstawowy budulec wszystkich narządów, przede wszystkim skóry, kości i zębów, ścięgien, chrząstek, naczyń krwionośnych czy rogówek oka. Wchodzi też w skład enzymów, hormonów, przeciwciał.

Inulina (10 g) jest naturalnie występującym cukrem o bardzo dużej rozpuszczalności i niewielkiej kaloryczności. Inulina ma zerowy indeks glikemiczny. Pełni również funkcję błonnika pokarmowego. Inulina stosowana w produktach serii SilicaMed pozyskiwana jest z cykorii. W naszych suplementach używamy inuliny w celu zwiększenia doznań smakowych.

Aronia, czarna porzeczka i czarny bez (20 g), które wchodzą w skład naszego suplementu zachowują właściwości odżywcze świeżych owoców, dzięki procesowi liofilizacji, któremu są poddawane.

Osoby dorosłe: miarkę (3g) wsypać do szklanki i zalać wodą lub innym napojem. Wymieszać. Okrzemki jako krzemionka są nierozpuszczalne, ale stworzą zawiesinę, którą należy wypić.

Dzieci od 12 roku życia: miarkę (1,5g) wsypać do szklanki i zalać wodą lub innym napojem. Wymieszać. Okrzemki jako krzemionka są nierozpuszczalne, ale stworzą zawiesinę, którą należy wypić.

Środki ostrożności:

Ziemia okrzemkowa jest minerałem pylnym, z uwagi na właściwości wysuszające może powodować uczucie suchości. Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylonego produktu, ponieważ może doprowadzić do podrażnień układu oddechowego. Nie dopuszczaj do przedostania się produktu do oczu. W razie zaprószenia oczu należy płukać dużą ilością letniej wody. Nie należy przekraczać zaleconej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania produktu przez dzieci (poniżej 12 roku życia), matki karmiące i kobiety w ciąży.

Przechowywanie:

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w miejscach suchych, w temperaturze pokojowej. Trzymać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przydatność do spożycia:

12 miesięcy

Kraj pochodzenia:

okrzemek: USA, liofilizatów: Polska, kolagenu: Polska, inuliny: Belgia.

Opracowano i wyprodukowano w Polsce.

Producent: Perma-Guard Europe Sollaris Sp. z o. o., ul. Górna 22, 05-400 Otwock

 

Dane kontaktowe

Zamówienia telefoniczne

Telefon:512 857 913

Licencjonowany doradca:

Telefon:535 770 880

biuro@probioem.pl

Formularz kontaktowy

Karta stałego klienta

Karta stałego klienta

Newsletter

Płatności online

Konto bankowe:
91 1050 1432 1000 0092 6307 0279
w banku ING