Producenci

Herbatka ziołowa na zdrowe jelita z wrotyczem Powiększ do pełnego rozmiaru

Herbatka ziołowa na zdrowe jelita z wrotyczem

Herbata polecana osobom dbającym o organizm bez pasożytów oraz o prawidłową pracę i równowagę biologiczną jelit. Wrotycz i kora kruszyny wpływają na zdrowie jelit i przyczyniają się do obrony organizmu przed czynnikami zewnętrznymi. Krwawnik i glistnik działają przeciw wzdęciom i regulują perystaltykę jelit. Bylica pospolita i oman regulują apetyt.

Więcej szczegółów

5

18,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Herbata polecana osobom dbającym o organizm bez pasożytów oraz o prawidłową pracę i równowagę biologiczną jelit. Wrotycz i kora kruszyny wpływają na zdrowie jelit i przyczyniają się do obrony organizmu przed czynnikami zewnętrznymi. Krwawnik i glistnik działają przeciw wzdęciom i regulują perystaltykę jelit. Bylica pospolita i oman regulują apetyt. Centuria, drapacz i oman wpływają na zdrowie układu trawiennego. Tymianek szałwia i prawoślaz mają właściwości antybakteryjne, a ziele ruty i liść orzecha włoskiego wspomagają prawidłową florę jelit. Szałwia pomaga wyeliminować zaburzenia trawienne. Krwawnik i ruta pomagają złagodzić dolegliwości układu pokarmowego. Lawenda relaksuje układ nerwowy.

Wskazania:

  • eliminacja pasożytów
  • równowaga biologiczna jelit
  • obrona organizmu przed czynnikami zewnętrznymi (poprzez uszczelnianie jelit)
  • regulacja apetytu
  • zdrowie układu trawiennego
  • poprawa prawidłowej flory jelit oraz działanie antybakteryjne
  • zaburzenia trawienne
  • dolegliwości układu trawiennego

Składniki:

ziele: bylicy boże drzewko, bylicy pospolitej, centurii, glistnika, krwawnika, piołunu, ruty, drapacza; kwiat: lawendy, wrotyczu; liść bobrka trójlistkowego, orzecha włoskiego, prawoślazu, szałwii; kłącze tataraku; korzeń omanu; kora kruszyny, cząber, czarnuszka, tymianek, goździki.

Opakowanie: 100g

Dane kontaktowe

Zamówienia telefoniczne

Telefon:512 857 913

Licencjonowany doradca:

Telefon:535 770 880

biuro@probioem.pl

Formularz kontaktowy

Karta stałego klienta

Karta stałego klienta

Newsletter

Płatności online

Konto bankowe:
91 1050 1432 1000 0092 6307 0279
w banku ING