Producenci

KAC ZERO - Shot probiotyczny miętowy 25ml Powiększ do pełnego rozmiaru

KAC ZERO - Shot probiotyczny miętowy 25ml

KAC ZERO - Shot probiotyczny miętowy 25ml

Nowość!!

Naturalna ochrona przed kacem.

 

Więcej szczegółów

1

5,00 zł

Wyprzedaż Wyprzedaż!

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Kac Zero to mikroorganiczna porcja uderzeniowa (shot) powstała w procesie fermentacji kompozycji kilku szczepów z gatunków probiotycznych mikroorganizmów. Jest to naturalna kompozycja do stosowania doraźnego w celu ograniczenia negatywnych efektów spożycia alkoholu i ochrony przed kacem. Zalecana dzienna porcja do spożycia: 3 shoty.

Przygotowany na bazie 11 żywych i aktywnych gatunków pożytecznych mikroorganizmów oraz ich metabolitów. Wybrane do kompozycji pożyteczne mikroorganizmy  nie są modyfikowane genetycznie i występują powszechnie w naturze.

Dobroczynny składnik:

MIĘTA – uczestniczy w regulacji pracy wątroby, bogate źródło antyoksydantów, garbników, posiada właściwości przeciwzapalne, łagodzi nudności, odświeża oddech.

Wskazania:
  •  Do stosowania doraźnego w celu ograniczenia negatywnych efektów spożycia alkoholu i ochrony przed kacem.
Zalecana dzienna porcja do spożycia:

3 shoty. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki porcji do spożycia.

Składniki:

Niechlorowana woda, ekologiczna melasa z trzciny cukrowej, kompleks probiotycznych mikroorganizmów (w tym: Lactobacillus acidophilus SCD208, Lactobacillus plantarum SCD014, Lactobacillus casei SCD469, Lactobacillus bulgaricus SCD210, Lactobacillus fermentum SCDPPW, Lactococcus lactis subsp. lactis biovar diacetylactis SCD919, Bifidobacterium SCD521, Bifidobacterium longum SCD697, Bifidobacterium animalis SCD918, Streptococcus thermophilus SCD258, Saccharomyces cerevisiae SCD058, napar z liści ekologicznej mięty, suszony liść ekologicznej mięty, sól kamienna z Kłodawy. 

Przechowywanie

W zaciemnionym miejscu , w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, nie przechowywać po otwarciu. Najlepiej spożyć przed: data i nr partii podanej na opakowaniu

Ważne: suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu, w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Nie zawiera glutenu.

  • Waga 1 litr

Dane kontaktowe

Zamówienia telefoniczne

Telefon:512 857 913

Licencjonowany doradca:

Telefon:535 770 880

biuro@probioem.pl

Formularz kontaktowy

Karta stałego klienta

Karta stałego klienta

Newsletter

Płatności online

Konto bankowe:
91 1050 1432 1000 0092 6307 0279
w banku ING