Bestsellery
Sylveco ZIELKO Płyn do szyb i luster 500ml

Sylveco ZIELKO Płyn do szyb i luster 500ml

13,82 zł
13

Płyn do szyb, luster i czyszczenia powierzchni szklanych. Dzięki zawartości kwasu cytrynowego skutecznie usuwa osady i kamień. Pozostawia przyjemny, świeży aromat egzotycznych owoców. Jest przyjazny środowisku.

Ilość
Płyn do szyb o wszechstronnym zastosowaniu

Skoncentrowany płyn skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia z powierzchni szklanych i luster. Idealnie nadaje się do czyszczenia okien, szyb, luster, powierzchni i blatów szklanych, naczyń ze szkła, witryn w szafkach kuchennych, porcelanowych figurek, gładkich powierzchni laminowanych, kryształów, monitorów i ekranów.

Ułatwia czyszczenie powierzchni szklanych

Dzięki zawartości kwasu cytrynowego płyn skutecznie usuwa zabrudzenia, osady i kamień, jednocześnie pozostawiając świeży i przyjemny zapach.

Naturalny, biodegradowalny płyn do szyb

Unikalna formuła płynu jest przyjazna dla flory bakteryjnej obecnej w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Zapewnia skuteczne i bezpieczne sprzątanie – zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska.

Płyn o urzekającym zapachu

Produkt został wzbogacony o egzotyczny aromat, który pozostawi świeży, przyjemny zapach w całym domu i sprawi, że porządki staną się jeszcze przyjemniejsze.

Naturalny płyn skutecznie usuwa zabrudzenia i osad z dowolnych powierzchni szklanych i luster. Szybko i bez smug. Wystarczy rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i przetrzeć czystym ręcznikiem.

ZIELKO Płyn do szyb i luster jest w 100% biodegradowalny. Jego skład sprawia, że jest bezpieczny dla flory bakteryjnej, jaka powinna panować w przydomowej oczyszczalni ścieków.

Składniki: Mniej niż 5% anionowe związki powierzchniowo czynne, alkohol izopropylowy, kompozycja zapachowa.

pH: 3.19 Aktywnie działa: kwas cytrynowy.

Zastosowanie: okna, szyby, lustra, powierzchnie i blaty szklane, naczynia ze szkła, witryny w szafkach kuchennych, porcelanowe figurki, gładkie powierzchnie laminowane, kryształy, monitory/ ekrany(należy płyn nanieść na materiał i lekko wilgotnym czyścić powierzchnię)

Pojemność: 500 ml
Karta produktu
Zobacz artykuły:

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: