Bestsellery
ZIELKO Płyn do płukania KWIATOWY 1 l Sylveco

ZIELKO Płyn do płukania KWIATOWY 1 l Sylveco

19,51 zł
13

Płyn do płukania ZIELKO o zapachu kwaitowym. Zawiera lanolinę, która zmiękcza tkaniny, chroni przed elektryzowaniem i utratą jakości. Produkt jest w pełni biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska.

Ilość

Płyn do płukania tkanin o zapachu kwiatowym. Odświeża pranie, zapobiega elektryzowaniu się materiałów i zmiękcza tkaniny. Jest w pełni biodegradowalny i bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwej i delikatnej skóry.

Bezpieczny dla skóry

Bezpieczeństwo Twojej skóry stawiamy na pierwszym miejscu.  Płyn do płukania ZIELKO jest bezpieczny nie tylko dla Twoich ubrań, ale również dla najbardziej wrażliwej i delikatnej skóry całego ciała.

Troska o środowisko

Nasz priorytet to nie tylko Twoje wygodne pranie, ale także troska o środowisko. Dlatego ZIELKO stworzyliśmy z myślą o biodegradowalnej formule, która nie zagraża florze bakteryjnej w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Teraz możesz dbać o swoje ubrania i naturę jednocześnie.

Płyn do płukania o zapachu tropików

To nie wszystko! Płyn do płukania ZIELKO kusi także tropikalnym aromatem, który przeniesie Cię w podróż po rajskich zakątkach. Specjalnie dobrana kompozycja pozwoli Ci cieszyć się pięknym, świeżym zapachem ubrań nawet przez kilka dni.

Opis produktu

Naturalny płyn do płukania z lanoliną zmiękcza i odświeża pranie, nadając tkaninom tropikalny zapach. Sprawia, że świeżość trwa dłużej, zapewniając płukanym materiałom piękny zapach utrzymujący się nawet przez kilka dni. Płyn do płukania ZIELKO jest całkowicie bezpieczny i przyjazny nie tylko dla ubrań, ale również dla skóry, nawet tej delikatnej i wrażliwej. Jak wszystkie produkty ZIELKO jest całkowicie biodegradowalny.

Dozowanie:
  • woda miękka 35 ml płynu (ok. połowa nakrętki)
  • woda średnio twarda 45 ml (3/4 nakrętki)
  • woda twarda 55 ml płynu (pełna nakrętka)
Pojemność: 1 l

Stanowi idealne dopełnienie naturalnych płynów do prania ZIELKO.

ZIELKO Płyn do płukania kwiatowy jest w 100% biodegradowalny. Jego skład sprawia, że jest bezpieczny dla flory bakteryjnej, jaka powinna panować w przydomowej oczyszczalni ścieków.

  Karta produktu Zobacz artykuły:
INCI
Woda, mydło potasowe, izopropanol, chlorek wapnia, lanolina, kompozycja zapachowa (zawiera: limonen).

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: