Producenci

Oswoić alergie - Danuta Myłek Powiększ do pełnego rozmiaru

Oswoić alergie - Danuta Myłek

Książka Oswoić alergie odpowie na pytania skąd biorą się uciążliwe dolegliwości związane z alergią, nadwrażliwością pokarmową, chorobami z autoagresji i jak sobie z nimi poradzić.

Więcej szczegółów

45,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Książka Oswoić alergie odpowie na pytania skąd biorą się uciążliwe dolegliwości związane z alergią, nadwrażliwością pokarmową, chorobami z autoagresji i jak sobie z nimi poradzić. Dr n. med. Danuta Myłek, wprowadza nas w tajniki fascynującego świata alergii. Wyjaśnia mechanizmy powstawania uczuleń i zdradza, jak rozpoznawać i leczyć choroby z nimi związane. Pacjent, który rozumie procesy zachodzące w jego organizmie, wie, jak ważne jest wprowadzenie zmian w codziennym życiu i wsparcie wysiłków lekarza. Zdrowy styl życia to klucz do sukcesu.

Liczba stron: 400Dr n. med. Danuta Myłek jest znanym specjalistą w zakresie alergologii i dermatologii. Pracowała w Stalowej Woli. Była pionierem w alergologii na Podkarpaciu, którą organizowała i doskonaliła od ponad 30 lat. Przez 10 lat pełniła funkcję Konsultanta d/s Alergologii Województwa Podkarpackiego, była dyrektorem Przychodni Alergologicznej "ALERGIA" w Stalowej Woli . Ponad 30 lat temu zaczęła popularyzować podstawową wiedzę o profilaktyce alergii na terenie miasta, początkowo wśród lekarzy i położnych, a potem wśród społeczeństwa miasta, okolic, województwa i kraju. Była pierwszym lekarzem, który 21 lat temu rozpoczął akcję promocji karmienia piersią, jako metody zapobiegania alergii, miażdżycy i innym chorobom.

Dane kontaktowe

Zamówienia telefoniczne

Telefon:512 857 913

Licencjonowany doradca:

Telefon:535 770 880

biuro@probioem.pl

Formularz kontaktowy

Karta stałego klienta

Karta stałego klienta

Newsletter

Płatności online

Konto bankowe:
91 1050 1432 1000 0092 6307 0279
w banku ING