Producenci

Płyn do czyszczenia powierzchni 0,5l cytrynowy Powiększ do pełnego rozmiaru

Płyn do czyszczenia powierzchni 0,5l cytrynowy

Płyn do czyszczenia powierzchni usuwa zabrudzenia, dezynfekuje, działa antystatycznie, doskonale myje lustra i szyby. „Dobra” mikroflora zawarta w preparacie hamuje rozwój „złych” bakterii i alergenów. Zapewnia świeży zapach, a enzymy i kwasy organiczne skutecznie czyszczą tłuste i zabrudzone powierzchnie. Przeznaczony  do sprzątania: powierzchni mebli, blatów, podłóg, łazienki i kuchni.

Więcej szczegółów

14

20,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

Płyn do czyszczenia powierzchni usuwa zabrudzenia, dezynfekuje, działa antystatycznie, doskonale myje lustra i szyby. „Dobra” mikroflora zawarta w preparacie hamuje rozwój „złych” bakterii i alergenów. Zapewnia świeży zapach, a enzymy i kwasy organiczne skutecznie czyszczą tłuste i zabrudzone powierzchnie. Przeznaczony  do sprzątania całego mieszkania: powierzchni mebli, blatów, podłóg, armatury kuchennej i łazienkowej itp.

Działanie:

Płyn do czyszczenia powierzchni usuwa zabrudzenia, biodezynfekuje armatury kuchenne i łazienkowe, usuwa kurz z półek, szafek, mebli. Doskonale myje lustra i szyby. Zawarta w płynie pożyteczna mikroflora hamuje rozwój patogenów i alergenów. Higienizuje powierzchnie, nadając przy tym świeży, cytrynowy zapach. Zawarte w płynie enzymy i kwasy organiczne skutecznie czyszczą tłuste i zabrudzone powierzchnie.

Polecany dla osób ze skłonnością do alergii. Całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin.

Składniki:

Rewitalizowana woda, kultury żywych mikroorganizmów SCD ProBio Orginal, susz, naturalny olejek z trawy cytrynowej, naturalny olejek z eukaliptusa,  koncentraty soków owocowych, fruktoza, fermentacyjny wyciąg z orębów orkiszowych.

Sposób użycia:

Opryskać i przetrzeć zabrudzone/tłuste powierznie (szyby, lustra, powierzchnie szklane, meble armatury kuchenne i łazienkowe). Nie wymaga użycia rękawic ochronnych.

Przechowywanie:

W zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Po otwarciu:

Płyn do czyszczenia powierzchni należy zużyć w ciągu 3 miesięcy. W przypadku kontaktu z oczami przemyć czystą wodą, w przypadku spożycia popić dużą ilością wody.

500 ml

Dane kontaktowe

Zamówienia telefoniczne

Telefon:512 857 913

Licencjonowany doradca:

Telefon:535 770 880

biuro@probioem.pl

Formularz kontaktowy

Karta stałego klienta

Karta stałego klienta

Newsletter

Płatności online

Konto bankowe:
91 1050 1432 1000 0092 6307 0279
w banku ING