Producenci

ProBio Puder 1 kg Powiększ do pełnego rozmiaru

ProBio Puder 1 kg

ProBio Puder służy m.in. do tworzenia korzystnych warunków dla dominacji pożytecznych mikroorganizmów. ProBio puder rozkłada znajdujące się w glebie toksyny i pozostałości pestycydów. Do zastosowania w rolnictwie do regeneracji gleby, wzbogacania podłoży, odżywka dla roślin, dodatek do karmy dla zwierząt, oczyszczania wody, w budownictwie do wypierania pleśni, w kosmetyce.

Więcej szczegółów

46

158,00 zł

2 Inne produkty w tej samej kategorii:

ProBio Puder jest naturalnym preparatem powstającym w wyniku specjalnej obróbki kawałków skał z dodatkiem pożytecznych mikroorganizmów, odżywki z melasy i zdrowej wody. Służy m.in. do tworzenia korzystnych warunków dla dominacji pożytecznych mikroorganizmów. Posiada właściwości organicznego nawozu, który uaktywnia pożyteczne mikroorganizmy przyśpieszając rewitalizację gleby. Wytwarzana próchnica dobrze magazynuje substancje pokarmowe zapobiegając ich wypłukaniu. ProBio puder rozkłada znajdujące się w glebie toksyny i pozostałości pestycydów. Potencjał ProBio Pudru umożliwia jego zastosowanie w rolnictwie do regeneracji gleby, wzbogacania podłoży, jako odżywka dla roślin i dodatek do karmy dla zwierząt, w środowisku do oczyszczania wód, w budownictwie do wypierania pleśni. Może być także wykorzystywany w kosmetyce.

 ZASTOSOWANIE I DAWKOWANIE:

-eliminacja zagrzybienia w pomieszczeniach. Po oczyszczeniu zagrzybionej powierzchni dokonujemy napraw i ponownego malowania z użyciem pudru. Do farb dodajemy 1% ProBio puder (PPC). 0,3 – 0,4 kg ProBio pudru na 100 m2.

ProBio puder można równiez stosować: 

- do mycia zębów,

- jako zasypkę dla niemowląt,

- puder na twarz czy dłonie.

- Praktykuje się mieszanie z kremem.

 ProBio puder (PPC) sprzyja dobrej kondycji zwierząt. Jest to możliwe dzięki temu, że posiada on zdolność absorbowania szkodliwych substancji. Stosowany w kuwetach dla zwierząt pochłania gazy m.in. amoniak obniżając w ten sposób emisję przykrego zapachu. Dobrym rozwiązaniem jest mieszanie go ze zwykłym granulatem toaletowym (jako 10-20% dodatek). Inną skuteczną metodą jest wykorzystanie go jako spodniej warstwy, na którą sypie się zwykły granulat.

ProBio puder (dodatek do materiałów budowlanych)

Przeciwdziała objawom tzw. syndromu „chorego domu”, czyli absorbuje toksyczne substancje występujące w takich materiałach jak: farby, lakiery, kleje, cement, blokując ich emisję do otoczenia. Eliminuje również wydzielane przez niektóre materiały budowlane lub wykończeniowe. Przyśpiesza procesy schnięcia materiałów budowlanych i spowalnia proces ich utleniania „starzenia się”.

Ogranicza szkodliwe promieniowanie emitowane przez materiały budowlane.


DAWKOWANIE:

1-3% do przygotowywanego odpowiedniego materiału do użycia. 

 Waga: 0,1 kg

Posiadamy również w sprzedaży ProBio Puder:

  • 1 kg

 

 

Dane kontaktowe

Zamówienia telefoniczne

Telefon:512 857 913

Licencjonowany doradca:

Telefon:535 770 880

biuro@probioem.pl

GG: 2732710 2732710

Formularz kontaktowy

Partnerzy handlowi

Sklepy stacjonarne i partnerzy handlowi:

Mapa Polski

Karta stałego klienta

Karta stałego klienta

Newsletter

Płatności online

Konto bankowe:
77 1050 1461 1000 0090 7797 9541
w banku ING